U kunt onze diensten meevieren als “Kerk Radio” of als “Kerk TV” vanaf onze website https://www.gkherwijnen.nl

 

10 juli                                                             jeugdkerk in het ijsclubgebouw
9.30    mevr. J.M. de Bruin, Molenaarsgraaf     
18.30  ds. H.G.W. Groot Karsijn 
Collectes, 2e: Youth for Christ

17 juli        
9.30    ds. H.G.W. Groot Karsijn              
18.30  ds. R.J. van Amstel, Rotterdam   
Collectes, 2e: zending

21 juli                                                             in Avondlicht
15.00  dhr. A. van Steenis, Heukelum              

24 juli   
9.30    ds. J. Breure, Zwijndrecht
18.30  ds. D. Westerneng, ’s-Gravenpolder/Baarland
Collectes, 2e: werkgroep Dorcas

31 juli 
9.30    ds. F.W. van IJsseldijk, Tiel    
18.30  ds. H.P. de Goede, Werkendam
Collectes, 2e: Siriz

7 augustus
9.30    ds. G.C. Kant, Nijkerk
18.30  mw. A. Stigter, Rotterdam
Collectes, 2e: algemeen diaconaal werk

14 augustus                                                   jeugdkerk in het ijsclubgebouw
9.30    ds. M.F.Meeder-van Hof, Leerdam
18.30  ds. D.C. Groenendijk, Zuid-Beijerland
Collectes, 2e: vluchtelingenwerk

21 augustus                                    Afsluiting van de vakantie-bijbel-spel-week
10.30 ds. H.G.W. Groot Karsijn        Openluchtdienst op het terrein van de IJsclub
18.30  ds. H.G.W. Groot Karsijn 
Collectes, 2e: VBSW (Vakantie-bijbel-Spel-Week)

28 augustus
9.30    ds. H.G.W. Groot Karsijn                Voorbereiding op het Heilig Avondmaal
18.30  ds. E.J. van den Brink, Genderen
Collectes, 2e: zending

4 september
9.30    ds. H.G.W. Groot Karsijn                       Heilig Avondmaal
15.00  ds. W.M. Roseboom                              voortzetting HA in Avondlicht
18.30  ds. H.G.W. Groot Karsijn                       voortzetting HA
Collectes, 2e: algemeen diaconaal werk, HA: Red een kind

11 september                                                 start winterseizoen
9.30    ds. H.G.W. Groot Karsijn                       themadienst
18.30  ds.  

15 september                                                 in Avondlicht
15.00  ds. J. Vis, Meerkerk                              

18 september                              
9.30    ds. H.P. de Goede, Werkendam 
18.30  ds. P.H. Zaadstra, Kockengen      
Collectes, 2e: 3xM